Fotograf Wnętrz


Fotografia wnętrz, nieruchomości i architektury

to nasza specjalność. Fotografia wnętrz jest jedną z najważniejszych rzeczy potrzebnych do skutecznej reklamy  lub sprzedania nieruchomości. Jest również niezwykle wymagająca, a profesjonalny fotograf wręcz kluczowy w procesie sprzedaży apartamentu lub mieszkania. Na wysokiej jakości zdjęcia ma wpływ moje doświadczenie, dbanie o szczegóły, specjalistyczny sprzęt i profesjonalna obróbka zdjęć.

Usługa Fotografia wnętrz Gdańsk

dla właścicieli mieszkań, domów i biur nieruchomości

Fotografuje Apartamenty,mieszkania na sprzedaż lub wynajem, domy na sprzedaż lub wynajem,  i pokoje na wynajem
Profesjonalna sesja zdjęciowa  pomaga w sprzedaży nieruchomości oraz ma za zadanie wypromować nieruchomość wśród setek innych prezentowanych lokali obecnie na coraz bardziej konkurencyjnym rynku jakim jest trójmiasto
Pamiętajcie że to właśnie fotografia wnętrza jest pierwszą rzeczą jaką zobaczy wasz potencjalny klient.

Najczęściej zadawane pytania

I  Czy profesjonalna fotografia wnętrz pozwoli mi szybciej sprzedać dom lub mieszkanie?

Jestem przekonany że tak, to właśnie dzięki zdjęciom potencjalni klienci szybciej  zauważą i więcej czasu poświęca na tak prezentowaną nieruchomość. Osoby, które chcą kupić lub wynająć nieruchomość zaczynają od przeglądania ofert w internecie i wchodzą w interakcję z tymi , które prezentują się najlepiej na zdjęciach.

II Ile trwa sesja i jak wygląda?

Zazwyczaj około godziny. Zależy to tylko od przygotowania wnętrza i jego wielkości. Fotografii, które robię na każdej sesji jest zdecydowanie więcej i wybieram tylko tę, które są najlepsze dla klienta. Stosuję również technikę HDR.

III Ile to wszystko kosztuje?

Zapraszam do zakładki Cennik lub Kontakt

IV Czy można negocjować ceny?

Tak

Czy musimy robić zdjęcia wszystkich pomieszczeń?

Nie. Powinno się prezentować tylko te najbardziej atrakcyjne. Nie ma sensu dodawać do portali ogłoszeniowych dziesiątek zdjęć mieszkania czy domu. Musimy też wziąć pod uwagę liczbę zdjęć, które można dodać do portalu (zazwyczaj jest to kilkanaście zdjęć)

VI  Jak przygotować nieruchomość do sesji fotograficznej?

Wnętrze powinno prezentować się jak najlepiej. Podstawowa rzecz to sprzątanie i odświeżanie mieszkania lub domu oraz usunięcie lub schowanie zbędnych detali. Czas przeznaczony na przygotowanie nieruchomości do sprzedaży, w późniejszym czasie na pewno zaprocentuje a fotografie będą się bardzo dobrze prezentować.

VII Czy zdjęcia są retuszowane w programie graficznym?
Każde zdjęcie wymaga korekty w programie graficznym. Najczęściej poprawia się balans kolorów, zniekształcenia obrazu oraz usuwa niedoskonałości.

VIII Czy pracujecie w sobotę lub niedzielę?
Jak najbardziej, o ile wybrany przez Państwa termin nie jest już zajęty. Wykonuję zdjęcia w dni wolne od pracy oraz święta.

IX Jak szybko odbiorę gotowe zdjęcia?

Następnego dnia , w postaci linku do chmury.

 X  Czy zdjęcia, które otrzymam mają ograniczenia licencyjne?
Nie. Otrzymane fotografie można wykorzystywać wg własnego uznania. Dobrą praktyką jest umieszczenie danych autora zdjęć przy zamieszczaniu fotografii w portalach społecznościowych lub materiałach drukowanych.

XI Czy mogę otrzymać fakturę VAT?
Oczywiście. Prowadzę działalność gospodarczą i wystawiam faktury VAT.

Cennik

restauracji, zdjęcie biura, fotografia nieruchomości, ogłoszenia mieszkań na sprzedaż, fotograf mieszkanie na sprzedaż, zdjęcia wnętrz, sprzedaż mieszkania, wnętrze biura, home stagging, projekt wnętrza, fotograf gdańsk”